Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

Přihláška na kroužek VĚDA NÁS BAVÍ

Odesláním tohoto formuláře se můžete přihlásit na 2. pololetí 2017/2018, ZŠ Štětí, Ostrovní 300, adresa: Ostrovní 300, 411 08, Štětí.

Den a čas výuky: Pondělí 14:00 - 15:00 hod, učebna . Zahájení výuky: 29.01.2018

Zde můžete např. zadat, že jde o sourozence (pro získání slevy), že dítě není žákem školy, ve které bude chodit na kroužek atp.
Zde můžete zadat např. místo vyzvednutí dítěte, jeho alergie, poruchy chování nebo specifický přístup k němu.
uplatnit slevu
Věnujte poukaz jako originální dárek. Poukaz můžete zakoupit zde.
750 Kč  

Zde najdete harmonogram výuky pro 2. pololetí 2017/2018 na škole ZŠ Štětí, Ostrovní 300. Zobrazit harmonogram

Odesláním přihlášky se mnou vyplněnými osobními údaji mými a osoby, jíž jsem zákonný zástupce ve výše uvedeném formuláři výslovně prohlašuji, že až do odvolání souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů jakož i poskytnutých osobních údajů dítěte, jehož jsem zákonným zástupcem, a se zařazením těchto údajů do databáze uživatelů společnosti VĚDA NÁS BAVÍ, o.p.s. se sídlem Velkopřevorské náměstí 629/7, 118 00 Praha 1 Malá Strana, IČ: 24204137, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění. Tento souhlas může být kdykoli písemně odvolán na adrese společnosti VĚDA NÁS BAVÍ, o.p.s.. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlasím s jejich použitím především k marketingovým účelům, zasíláním obchodních sdělení, nabídek apod. Jsem informován o svém právu na přístup ke svým osobním údajům a osobních údajů osob, jichž jsem zákonným zástupcem, na jejich opravu a o dalších právech stanovených právními předpisy.

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.