Veselé Vánoce

Veselé Vánoce

Vážení rodiče, žáci a další příznivci VĚDA NÁS BAVÍ, dovolujeme si Vás informovat o probíhajícím dění ve VNB prostřednictvím newsletteru VĚDA NÁS BAVÍ.

1.    SHRNUTÍ PRVNÍHO POLOLETÍ 2012/2013

  • V současné době navštěvuje kroužek VĚDA NÁS BAVÍ přes 1000 dětí na 48 školách v Praze a nově také na 30 školách v Brně. Do lektorování vědeckých kroužků je zapojeno přes 50 našich lektorů.
  • V říjnu 2012 byla společnosti VĚDA NÁS BAVÍ oficiálně udělena záštita z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
  • V listopadu 2012 jsme se zúčastnili soutěže pro propagátory vědy SCIAP 2012, kde jsme získali významné ocenění jednoho z partnerů projektu, Nadačního fondu Karla Janečka a RJS. Video z udělování cen můžete najít zde.
  • Nově nás najdete i na Facebooku


 

2.    POKRAČUJEME

Pro Vaše děti připravujeme na další pololetí zbrusu nové vědecké experimenty. Přihlašování na 2. pololetí je již otevřeno a přihlásit se můžete zde. Sledujte naše webové stránky, kde pro Vás průběžně aktualizujeme seznam škol, které jsou do projektu zapojeny.3.    VĚDECKÉ JARO 2013

Blíží se termíny jarních prázdnin, a protože ne všichni jsou fanoušci zimních sportů, připravili jsme pro Vaše děti novinku a sice dva turnusy příměstských táborů s názvem Vědecké jaro 2013. Termíny budou v týdnech 11. – 15. 2. 2013 a 18. – 22. 2. 2013. Více informací opět na naše webu. Přihlásit se můžete zde.


Závěrem bychom chtěli poděkovat za Vaši přízeň projektu VĚDA NÁS BAVÍ a popřát všem klidné Vánoce, do nového roku vše nejlepší a také v roce 2013 se budeme těšit na malé vědce!

Tým VĚDA NÁS BAVÍ

Omniveda Věda nás baví o.p.s.
Kancelář: ČVUT v Praze, Horská 2040/3, 128 00 Praha 2, www.vedanasbavi.cz
Nechcete dále dostávat informace o konání kroužků a táborů, bonusovém programu, soutěžích, exkurzích a dalších zajímavostech nejen ze světa vědy? O hodně přijdete, ale odhlásit z odběru newsletterů se můžete zde: Chci se odhlásit z odběru newsletteru