Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

Vědecké kroužky

Chcete mít doma příštího Einsteina a ještě mu dopřát spoustu zábavy?

Kroužky pro děti, kde se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem. Děti v kroužku provádějí experimenty, např. si postaví sopku, přistávací modul z balonků, jednoduchý kompas, lávovou lampu apod. Experimenty jsou navrženy pro žáky prvního stupně, nejsou tedy nebezpečné ani složité.

Video z kroužku

přehrát video

Příměstské tábory

Žádné nudné léto. O chytrou zábavu je letos postaráno!

Příměstské tábory Vědecké léto pro děti od 6 do 12 let jsou plné zajímavých pokusů, exkurzí, pohybových aktivit a nových zážitků. Příměstské tábory probíhají v týdenních turnusech každý pracovní den po celé letní prázdniny na vybraných školách po celé ČR, kde pořádáme vědecké kroužky pro děti. Děti si z tábora odnesou spoustu pěkných zážitků, poznatků a na závěr tábora získají certifikát a odznak.

Novinky

Veselé Vánoce přeje VĚDA NÁS BAVÍ

22.12.2016

Veselé Vánoce a do nového roku 2017 hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky a dobrých kamarádů Vám přejí kroužky pro děti VĚDA NÁS BAVÍ.

Číst více

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Sleva10% platí už jen 2 týdny

19.12.2016

Naše akční sleva bude platit už jen dva týdny! Nezmeškejte jedinečnou šanci a registrujte Vaše dítko na kroužek VĚDA NÁS BAVÍ raději ještě dnes. Pouze do konce prosince platí...

Číst více

Nadělujeme všem rychlíkům - akční FIRST MINUTE sleva 10%

1.12.2016

Máme pro Vás jedinečnou akci. Registrujte se do konce prosince a získejte FIRST MINUTE 10 % slevu! Dopřejte svým dětem smysluplné zábavy a přihlaste je na kroužek...

Číst více

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz
Telefon: +420 775 733 300