Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

Lektor příměstského tábora

Pro letní příměstské tábory hledáme šikovné lektorky a lektory.

Po celé letní prázdniny pořádáme týdenní turnusy vědeckých, kreativních a sportovních příměstských táborů pro děti ve věku 5-15 let. Přidejte se k naší partě lektorů a zažijte léto plné zábavy! Podle vámi vybraných turnusů budete mít možnost podívat se do ZOO, zjistit s dětmi jak funguje lidské srdce, postavit si soptící sopku nebo uspořádat olympiádu.

Základními požadavky jsou:

 • min. 18 let
 • trestní bezúhonnost
 • zájem o práci s dětmi
 • spolehlivost, komunikativnost a kreativita
 • praxe a odbornost výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme:

 • vedení týdenních turnusů v celé ČR (dle výběru)
 • možnost výdělku až 5.500 Kč za turnus, obědy a vstupy na exkurze a zajímavá místa ZDARMA!
 • odborné proškolení
 • kompletní příprava programu tábora z naší strany
 • podpora koordinátora po celou dobu konání tábora
 • získání cenné pedagogické praxe

Těšíme se na spolupráci!

Pro více informací nás kontaktujte na lektori@krouzky.cz

Mám zájem o pozici lektor tábora

Prosíme, vložte Vaši fotografii.
Velikost souboru max. 6 MB

 

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o pracovní pozici. Osobní údaje nebudou poskytnuty jinému subjektu. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

společností Věda nás baví o.p.s., IČO 24204137, se sídlem Horská 2040/3, Nové Město, 128 00 Praha 2, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. O 873 (dále jen „Správce“).

Souhlasím, aby mé osobní údaje zadané do formuláře výše byly na základě tohoto souhlasu zpracovávány nad rámec jednání o pracovní pozici za účelem možné nabídky pracovní pozice v budoucnu a to po dobu 3 let, nejdéle však do odvolání tohoto souhlasu.

Jsem si vědom/a práva svůj souhlas neudělit a dále svých práv souhlas kdykoli odvolat či upravit, požadovat od Správce přístup k osobním údajům, které se mě týkají, jejich opravy nebo výmazu, popřípadě omezení zpracování, a práva vznést námitku proti zpracování, jakož i práva na přenositelnost Údajů.

Měl/a jsem možnost seznámit se Zásadami zpracování osobních údajů.

Výslovně prohlašuji, že jsem oprávněn/a tento souhlas poskytnout a jsem starší 18 let a že poskytnutím Údajů a jiných informací Správci jsem neporušil/a žádné obecně závazné právní předpisy. Dále potvrzuji, že Údaje a další informace, které jsem mu o své osobě poskytl/a, jsou pravdivé.

Potřebujete poradit? Napište nám na lektori@vedanasbavi.cz

se na své životní cestě spojily, aby mohly dětem přinášet ještě více smysluplných a zábavných kroužků a táborů. Teď vše rychle a přehledně najdete na www.krouzky.cz

Probíhá přesměrování