Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

On-line lekce

Milí přátelé vědy, vzhledem k uzavření škol přinášíme malým vědcům a vědkyním namísto prezenčních kroužků v rámci programu naše lekce on-line.

Abyste nepřišli o žádné zajímavosti z plánovaných lekcí, vybrali jsme pokusy z aktuálního pololetí, které můžete provést přímo u vás doma s pomocí běžně dostupných surovin. Jde tedy o jednodušší pokusy, které však dokáží dětem ukázat a vysvětlit jevy kolem nich. Na kroužku je lekce ještě obohacena o další teorii (zde najdete výtah textově pod videem), bádání v týmech, doplňování zápisníků a kvízů i prezentace experimentů.

Ke každé online lekci z aktuálního Albíkova vědeckého zápisníku vám proto jako bonus dáváme další pokus navíc, abyste poznali a pochopili ještě více věcí a zažili s námi spoustu zábavy.

Lekce je vám k dispozici celý týden a můžete si ji s dětmi vyzkoušet, kdykoliv vám to bude vyhovovat. Po týdnu lekci vyměníme za novou:-)

A teď hurá na pokusy a ať vás věda baví!

Jste přihlášeni na kroužek? Pojďte dál

Email zadaný u přihlášky na kroužek
Heslo je variabilní symbol z přihlášky - zaslali jsme ho v mailu

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

se na své životní cestě spojily, aby mohly dětem přinášet ještě více smysluplných a zábavných kroužků a táborů. Teď vše rychle a přehledně najdete na www.krouzky.cz

Probíhá přesměrování