Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

MASTER LEKTOR kroužku VĚDA NÁS BAVÍ

Náš projekt je určen zejména pro všechny nadšené pedagogy, kteří by chtěli samostatně zrealizovat a vést kroužek VĚDA NÁS BAVÍ jako naši proškolení Master Lektoři.

Hledáme příjemné, samostatné, organizačně schopné, entusiastické zájemce o práci s dětmi, kteří mají kladný vztah k poznání.

Staňte se MASTER LEKTOREM!

Získáte nejen motivující finanční odměnu, ale také cennou pedagogickou praxi, a to díky tomu, co Vás baví a naplňuje!

Nabízíme:

 • Odměnu ve výši až 400,-/hod
 • materiály pro experimenty a podrobné učební plány
 • proškolení zdarma, pokud otevřete kroužek
 • oporu našeho koordinátora pro daný kraj
 • pracovní poměr vždy nejméně na jedno celé pololetí školního roku (celkem na 14 lekcí)
 • záštitu společnosti akreditované MŠMT
 • práci na DPP nebo živnostenský list

Požadujeme:

 • praxe a odbornost výhodou
 • sympatické a vstřícné vystupování
 • 2x za pololetí účast na školení
 • místo bydliště nejlépe v daném městě
 • minimální věk 18 let

Proč to děláme?

Z mnohaletých zkušeností víme, že mezi našimi nejlepšími lektory převažují učitelé základních škol, kteří znají prostředí školy a k dětem mají vybudovaný vztah.

Rádi bychom naše vědecké kroužky rozšířili i do škol v menších městech, porto jsme přišl s novým projektem MASTER LEKTOR, který nabízí možnost uplatnit se jako nezávislý vedoucí kroužků VĚDA NÁS BAVÍ s naší plnou podporou.

Přečtete si rozhovor s Master lektorkou o zkušenostech s vedením kroužku VĚDA NÁS BAVÍ, podívejte se na hodnocení kroužku rodiči nebo na hodnocení projektu aktivními Master lektory.

Mám zájem

kroužky - experiment světloděti zkouší funkci ledvinlekce oko a jeho funkceosvědčení za účast na kroužku

Mám zájem o pozici Master lektor

- nepovinné
- nepovinné
Pokud již máte doporučení od školy, prosíme o vložení. Pokud ještě nemáte, dodáte později.

 

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o pracovní pozici. Osobní údaje nebudou poskytnuty jinému subjektu. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

společností Věda nás baví o.p.s., IČO 24204137, se sídlem Velkopřevorské nám. 629/7, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. O 873 (dále jen „Správce“).

Souhlasím, aby mé osobní údaje zadané do formuláře výše byly na základě tohoto souhlasu zpracovávány nad rámec jednání o pracovní pozici za účelem možné nabídky pracovní pozice v budoucnu a to po dobu 3 let, nejdéle však do odvolání tohoto souhlasu.

Jsem si vědom/a práva svůj souhlas neudělit a dále svých práv souhlas kdykoli odvolat či upravit, požadovat od Správce přístup k osobním údajům, které se mě týkají, jejich opravy nebo výmazu, popřípadě omezení zpracování, a práva vznést námitku proti zpracování, jakož i práva na přenositelnost Údajů.

Měl/a jsem možnost seznámit se Zásadami zpracování osobních údajů.

Výslovně prohlašuji, že jsem oprávněn/a tento souhlas poskytnout a jsem starší 18 let a že poskytnutím Údajů a jiných informací Správci jsem neporušil/a žádné obecně závazné právní předpisy. Dále potvrzuji, že Údaje a další informace, které jsem mu o své osobě poskytl/a, jsou pravdivé.

Potřebujete poradit? Napište nám na masterlektor@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz