Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

Reference - Ohlasy rodičů - kroužky

Obě děti naprosto nadšené a to je pro mě nejlepší hodnocení. Děkuji MS
Michaela S.
Dobrý den, rádi bychom ocenili váš projekt. Naše dcera je nadšená, velmi ji bavila každá lekce a hrdě doma ukazovala výrobky a vysvětlovala princip, jakým fungují. Děkujeme mnohokrát slečně, jejíž jméno, bohužel, neznám, jak zajímavě a nápaditě kroužek vedla na ZŠ Štefánikova v Pardubicích. Rovněž velmi děkujeme za organizaci projektu Věda nás baví. Velmi si vážíme toho, jak smysluplně může být vyplněn čas dítěte, když jsou rodiče v práci. Jen škoda, že takovouto formou neprobíhá běžná školní výuka. Děkujeme vám.
Barbora a.
Kristýnka byla maximálně spokojená, sama se rozhodla, že se chce přihlásit na příměstský tábor a již teď se moc těší na přihlášku do kroužku na příští školní rok
Tereza B.
Filípek je nadšený z každé hodiny. Baví ho dělat pokusy a mnoho věcí si pamatuje. Děkuji za Vaše nápady a přínosy. Petra Marošová
Filip M.
Když se synka zeptám, co se mu za ten celý den (pondělí) líbilo, odpoví mi, že kdyby nebylo Věda vás baví, tak nic...
Rostislav Š.
Syn je s kroužkem moc spokojený, chodí tam rád a už druhým rokem, v létě byl i na příměstském a také se mu tam velmi líbilo.
Adam K.
Kroužek byl obsahově zajímavý z našeho pohledu (dospělých). Syna (ač je spíše vědecký než sportovní typ) však "nevtáhl" do děje. Syn je pravděpodobně ještě malý (1. třída) nebo lektor nedokázal děti zaujmout (nemůžeme posoudit, na kroužku jsme osobně nebyli). Zvažujeme účast na kroužku až bude syn starší.
Vojtěch H.
Dcera je nadšená, těší se na každé další pondělí, teď bohužel kvůli koronaviru máme nucenou pauzu.
Jana R.
Futsal si Šimon vybral sám. Jezdí z vedlejší vesnice, ale je doslova nadšený. Pokaždé si skvěle zahraje a má i nový kámoše. Lektor Kája je moc fajn. Na konci tréninku si dávají pozitivní zpětnou vazbu, co komu šlo. Takže se kroužek líbí i mě, jako rodiči :)
Radka L.
Syn je pokaždý z hodiny nadšený, takže nemám žádné přípomínky ????
Vladimíra Č.
Jeden z nejlepších kroužků pro děti,syn byl nadšený,spoustu mu toho dalo,opravdu vřele doporučuji a fandím lektorům!
Hana D.
Kroužek se mým dětem moc líbí a jsou moc spokojené, zábavnou formou poznávají zákonitosti přírody a vůbec jak funguje svět. Trochu horší je to s cenou, která je poměrně vysoká a zvlášť když máme děti dvě.
Andrea K.
Je toasi na kazdem diteti, ale muj drobec prisel domu a z kurzu si toho pamatoval jen malo. Asi vic ty male deti zaujmout formou hry.
Juraj V.
Je skvělé, že umíte "vážné" informace podat dětem hravou a pochopitelnou formou. Proto dcera kroužek velmi ráda navštěvuje.
Jana P.
Kroužek byl super, důvod proč jsme ho ukončili byl ten, že nenavazoval na družinu a dcera musela hodinu čekat v cizí třídě, a nenašla si zde bohužel kamarádku. Kdyby lépe vyhovoval návaznosti na družinu, pokračovali bychom dál.
Vendula H.
Starší syn byl nadšený a chodil na kroužek několik let. Mladšího syna to tolik nezaujalo, ale to je způsobeno spíš tím, že má spíše jiné zájmy. Jediné, co bychom mohli vytknout je to, že se nepodařilo kroužek na škole více zpropagovat a kvůli nedostatku zájemců musel být zrušen.
Iveta M.
Syn navštěvoval kroužek opravdu rád a vždy se těšil na nové poznatky a informace. Kroužek mu znepříjemňovalo to, že lektorka nedokázala "usměrnit" živější děti, které odváděly ostatní od práce a Kryštof se svými slovy "nemohl lekce užít na 100% protože tam stále někdo vyrušoval a narušoval chod kroužku". Věřím, že to je neduh pro skupinu 1 - 3 třídy a ve vyšším "levelu" to bude lepší :-)
Jakub L.
Obě děti (10 a 8 let) jsou spokojené, jen někdy nestihnou vysvětlit a pochopit vše nebo dodělat model. Pro staršího se některá témata již opakují (chodí 4. rokem), ale pořád ho to baví! To pokládám za velmi dobrou vizitku. :-)
Tereza R.
Líbí se mně, že děláte s dětmi různé pokusy z různých přírodních věd. Při případné nemoci lektora se moc přimlouvám o zajištění suplování, aby kroužek mohl proběhnout v plánovaném termínu. Výpadky nebo náhradní termíny jsou dost nešťastné.
Petr H.
Podle syna Matěje byl dnešní florbal s trenérem Viktorem maximálně skvělý. To je myslím dostatečně vypovídající. ????
Lucie M.
Muj syn byl spokojeny to mluví za vše
Lucie .
Je skvělé, že umíte "vážné" informace podat dětem hravou a pochopitelnou formou. Proto dcera kroužek velmi ráda navštěvuje.
Jana P.
Konečně koroužek, na který chce syn chodit.
Markéta A.
Syn Sebastianek váš kroužek miluje. Na každou lekci se těší a vždy s nadšením vypráví o tom, co jste daný den dělali. Také hezky mluví o lektorce Blance. Úspěch mělo všechno, ale musím vyzdvihnout pixelky! ????
Tereza Š.
Mé dítě chodí na zpěv moc rádo. Paní lektorka umí zaujmout děti různorodostmi v hodině. Její lekce jsou zábavné a dcera si písníčky, které se na kroužku naučí, zpívá doma pořád dokola.
Jana Ž.
Myslím,, že syn byl spokojený, o spoustě věcí uměl pak i hezky povídat, ale někdy kdybych neměla od Vás email co jste probírali, nevěděl náplň ani poslání dané přednášky, možná více zaujmout..ale nevím, třeba je to jen můj subjektivní pocit.. jen že někdy ani o přednášce nemluvil... díky KŠ.
Martin Š.
Synbyl naprosto spokojený a bude moc rád chodit i příští rok. vzhledem k jeho nadšení začne chodit na vědu i mladší syn - budoucí prvňák :-) .. a tak chci požádat o možnost nějaké slevy za dvě děti na vědě :-). Děkuji, Zemanová
Petra Z.
Dcera Sabinka chodí na kroužek již třetím rokem a stále jí to baví. Je velmi tvořivá. Lektorka Blanka předkládá neustále nové nápady a dost se dětem věnuje.
Blanka P.
Věda nás baví je úžasný kroužek, syn chodí nadšený domů, vypravuje nám, co se nového dozvěděla jak vše zkoumali a jakým postupem se dostali k výsledku, kroužek určitě doporučuji, děti se rozhodně nudit nebudou :)
Matyáš Č.
Kroužek byl super, důvod proč jsme ho ukončili byl ten, že nenavazoval na družinu a dcera musela hodinu čekat v cizí třídě, a nenašla si zde bohužel kamarádku. Kdyby lépe vyhovoval návaznosti na družinu, pokračovali bychom dál.
Vendula H.
Celkove nadseni z kazde lekce! Syn si pamatuje vetsinu informaci. Na kazdou dalsi lekci se velmi tesi. Hodne si chvali lektora-jeho vedomosti a pristup. Mluvi o nem jako o panu VĚDCI!!! Syn je v prvni tride, presto vse zvlada, chape, je nadseny. Vsem zvidavym detem krouzek doporucuji!
Dan L.
Syn Vojta chodí druhým rokem na kroužek IT, je pro mě jako pro matku důležité, aby trávil čas s kamarády a v bezpečném prostředí. Jsem ráda, že nemusí chodit mimo budovu školy a může trávit čas něčím, co ho baví. A to přesně kroužek přináší!
Anna P.
Syn navštěvuje kroužek Futsalu již druhým rokem a je pořád hodně spokojený. Vybral si ho na základě doporučení od ostatních kamarádu a svého bratra. Trenér Kája je neuvěřitelný lektor a kluci jsou z něho nadšení. Takže víc takových kroužků a i lektorů!!!!
Dana O.
Moc se mi líbí rychlá zpětná vazba po emailu, kde se dozvím, co děti dělaly na kroužku. A také, že děti budou mít vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí!
Andrea V.
pokusy jsou zábavné (hlavně vzdušné dělo). není nic, co by se nelíbilo. Paní učitelka vysvětluje věci zajímavě.
Bartoloměj D.
Vice pokusu s tekutinami a chemikaliemi :)
Ondřej Š.
Skvělý kroužek. Jen se doma občas zapotíme, když máme k tématům diskutovat :-)
Anna Z.
Synovi se moc líbila elektřina. A rád by vyzkoušel sopku.
Martin P.
Syn byl z kroužku nadšený. Myslím, že tento kroužek je pro děti skutečně přínosem. Informace jsou dětem předávány zajímavou formou, obohatí se o vědomosti a vyzkouší si, jak co funguje :-)
Veronika P.
Bylo to skvělé. Syn je nadšený, vždycky mám dojem, jako by sám před sebou povyrostl, úplně se "dme věděním". Většina rozhovorů pak začíná: a věděla jsi, že... a mě samu to nutí se na probíranou látku blíže podívat a občerstvit znalosti.
Alena Z.
Ptala jsem syna a chtěl by více pokusů z chemie, líbila se mu lekce o vitamínu C a dále by si přál pokus o dinosaurech, jaký měl stisk jednotlivý dinosaurus a řev. Nevím, zda je to proveditelné, ale jen tlumočím jeho přání.:-)
Jana Š.
Syn byl/je v kroužku maximálně spokojen. Ten se odehrává v naší MŠ, což z praktických a časových důvodů velmi oceňujeme. Také se mi líbí informativní e-maily v den konání kroužku.
Petra M.
Moje dcera se na kroužek vždycky moc těší. Děkujeme úžasné lektorce Věrce Čížkovské za skvělé vedení. Je neuvěřitelné, jak děti motivuje a jak se děti pod jejím vedením opravdu lepší.
Jana Ž.
Bylo by vhodné využívat při vědeckých pokusech více druhů potravin a kreativity při prokazování fyzikálních zákonů.
Kateřina P.
Na kroužku se synovi moc líbilo, avšak z časových důvodů již druhé pololetí chodit nemůže.
Oldřich N.
s kroužkem jsme velmi spokojeni. Experimenty se dítěti líbí a doma si je vystavuje a mluví o nich. Děkujeme
Vojtěch o.
škoda, že je 2. pololetí zrušené
Barboa M.
Syn je nadšen z různých pokusů, máme doma mražák plný kamení a papírů, protože sleduje změny v čase :-). Fandíme Vám a doufáme, že zájem o vědu bude mezi dětmi čím dál větší.
David H.
Synovi se na kroužku moc líbí, je veden zajímavou formou. Dozví se nové věci a dělají prima pokusy. Byl i na letním příměstském táboře a i tam se mu to moc líbilo. Takže moc! děkujeme Váchovi
Martin V.
Syn je v kroužku přešťastný. I když jsou některá témata na jeho věk ještě poměrně obtížná, byla jsem překvapena, jakou znalost díky Vědě má. Možná by stálo za úvahu děti trochu roztřídit podle věku, je-li ve škole více skupin.
Irena H.
Syn byl moc spokojený, o každé lekci nadšeně vyprávěl. Škoda, že kroužek musel pro nedostatečný počet dětí skončit.
Vojtěch M.
První pololetí výborné, ale se změnou lektora na lektorku ve 2. pololetí se Vincent na kroužek vůbec netěšil a nechtěl chodit.
Andrea H.
Plus-opakováni Minus-jestě jsem si nenesl žádný výrobek domů
Vojtěch B.
První pololetí syna nezaujalo a dokonce jsme zvažovali zda druhé pololetí nezrušíme, nakonec ho oslovilo téma DNA a proto se rozhodl pokračovat.
Šmíd .
Syn je s kroužkem moc spokojený, chodí už druhým rokem, byl i na příměstském letním táboře, a určitě chce jít i letos. Líbí se mu, že poznává stále něco nového, může si spoustu věcí vyzkoušet, a vždy po kroužku mi s velkým nadšením povídá, co dělali. Jsem ráda, že takové kroužky jsou, vedou je kvalifikovaní lektoři a v dětech podněcují zájem o vědění. Pokračujeme dále a těšíme se na nové zážitky. Monika Křivánková - matka.
Křivánek T.
V 1. pololetí byla Anetka z kroužku nadšená, nyní jí nevyhovuje změna lektory, pravděpodobně neumí děti nadchnout a pokud se personální obsazení nezmění, tak asi v dalším období pokračovat nebude...
Aneta B.
Hodina by mohla být delší, nestihneme všechno, co by jsme chtěli. Když se doma ptají na věděcké oříšky, tak často některé otázky jsme ani nestihli probrat. Jinak kroužek se líbí. Některé hodiny jsou zábavné, některé méně, podle zajímavosti toho tématu :-)
David Ř.
Dcerce se krouzek velmi libil, jen se obcas citila trochu nezapojena vzhledem k faktu, ze byla na krouzku nejmladsi. Obcas si stezovala, ze "ji kluci k nicemu nepustili". Takze mozna by bylo dobre ze strany lektora korigovat slozeni v jednotlivych skupinach a pohlidat, aby se kazdy mel moznost zapojit.
Namestkova Z.
Dobrý den, i když dcera ještě neumí číst ani psát, jelikož chodí do přípravky. Je z vašeho kroužku nadšená a i mě se líbí jak s dětmi pracujete. Jste úžasný.
Václava J.
Váš kroužek se nám moc líbí. Témata, která s dětmi probíráte, jsou skvělá. Jediné, co dcerku trochu trápí je, že jsou tam ještě s dalšími dvěmi dětmi nejmenší a oproti starším dětem mají v lecčems nevýhodu..malé to není vaše vina... prostě se sešlo víc starších dětí. Ale jinak nemám výhrad! :)
Iva K.
Jiz jsem několikrát psala,dcera na nej chodila sama,neměla k sobě kamarádku. Jinak jsem byla naprosto spokojena,hlavne s lektorkama,ktere kroužek vedly.Byly velice mile.
Michaela H.
Úžasné pochopení od paní lektorky. Nápaditý program. Nenásilné donucení k dalšímu získávání informací
Filip S.
Syn byl nadšený a pokaždé vyprávěl co nového na kroužku začil a co jste objevovali.díky
Jakub Ž.
Kroužek se synovi moc líbí a vždy se těší na další hodinu. Příští rok bude určitě chodit zase.
Richard L.

 

Děkujeme všem rodičům za jejich hodnocení a za tipy, co můžeme nadále zlepšovat. Výše je uveřejněno několik vybraných hodnocení.

24.8.2015

Dobrý den,chtěla bych se pozitivně vyjádřit k táboru VĚDA NÁS BAVÍ v ZŠ Hrdějovice 17.-21.8.2015 za Lukáše a Michala Vojtů.
Kluci byli naprosto nadšeni z každého dne plného aktivit, vědeckých objevů i exkurzí a výletů. Těch zážitků bylo tolik, jako kdyby absolvovali turnus 3-týdenní.
Moc je to bavilo i v letech téměř slušně postupující puberty. Smontovaná kára z kartonu, brček, kartonu a balonku u nás po bytě jezdí stále. Jak málo stačí odpoutat děti i v této době od série tabletů, telefonů a PC.
Pevně doufám, že i z druhé strany nebyly na kluky Vojtů stížnosti.
PS.: Příští rok je tento tábor v plánování strávení prázdnin na 1.místě již rezervován.
Děkuji za vše.

Pavla Vojtová MTZ


29.8.2015
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za organizaci příměstského tábora ve Vratislavicích ve dnech 17. - 21.8.2015. Děti byly velmi spokojené a i přes nižší věk (5 a 7 let) se spoustu věcí naučily a zapamatovaly.
Přeji hodně úspěchů v další práci.
S pozdravem

Dana S., Liberec 30- Vratislavice n. N.


2. 6. 2015
Dobry den, dekujeme za uspořádání narozeninového programu pro naše děti. Vse probehlo v poradku, rodice a hlavne deti byli s lektorkami Radkou a Monikou spokojeni...”
Zdeněk T. Praha


25. 5. 2015

Byl to opravdu prima strávený čas na kroužku a syn se pokaždé nemohl dočkat středy. Vím i od ostatních rodičů a kamarádů mého syna, že je to tam všechny opravdu bavilo.
H. Šťastná, ZŠ Úvaly


9. 3. 2015
Náš syn Jošt chodí do kroužku Věda nás baví a je nadšený, chodí tam moc rád a opravdu ho baví :) . Chodil i v loňském roce. Jsem ráda, že kroužek probíhá na škole, že nemusí přejíždět. Moc vám fandím a děkuji, že dětem hravou a zábavnou formou přibližujete vše co se kolem nás děje .
Michaela D., ZŠ Antonínská Brno


4. 2. 2015
Dobrý den,
chtěla jsem Vám všem poděkovat za úžasný kroužek, který může náš syn navštěvovat. Jen tak dál :-)
S přáním hezkého dne,Z.


21. 11. 2014
Reakce paní učitelky Vápeníkové ze školky MŠ Erno Košťála na náš první vědecký workshop v Pardubicíc:
Těší nás, že jsme se staly první mateřskou školou, kde se uskutečnil vědecký workshop. Jinak jsme byly my i děti spokojeny. Všechny děti si pokusy užily, myslím, že je to vidět i na fotografiích. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu.


20. 11. 2014
Dobrý den,
....Jinak bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš kroužek … děti chodí každý týden domů naprosto nadšené.
S pozdravem, Lenka K.


12. 8. 2014
Vážení přátelé,
velice ráda bych Vám za sebe, ale hlavně za svoji dceru Elišku poděkovala za báječně strávený týden na brněnském příměstském táboře. Dcerka si našla plno nových kamarádů a objevila spoustu zajímavostí, které byly podáno srozumitelnou a zábavnou formou. Nejenže teď mluví skoro jako kniha ;-), ale na tábor vzpomíná s obrovským nadšením. Dokonce si do prázdninového deníčku napsala svoje velké přání - absolvovat tábor příští rok znovu:-) A to mě podnítilo v pátrání po kroužku, který též organizujete.

Tak snad příští rok či už od září na viděnou.

Jitka N.


8. 8. 2014
Dobrý den,
jste profesionálové a s dětmi to prostě umíte. Pro Vás není volný čas dětí byznys, ale smysl, který jste našli v předávání radosti. Veliké díky.
Matěj byl na PT v Praze-Kolovratech absolutně nadšeným účastníkem a dnes, po posledním dni tábora, prohlásil, že je opravdu škoda, že zítra už na další bádání nemůže jít.
Velké díky, Zdeňka R.


28. 7. 2014
Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za příměstský tábor VĚDECKÉ LÉTO 2014, který syn Filip absolvoval v Říčanech Na Fialce. Syn byl ohromně nadšený a tudíž my rodiče spokojení.
Raketu do vzduchu vystřelujeme ještě dnes a část z vyrobené lidské nohy obohatila naši nástěnku výrobků v hale.
Od září bychom velice rádi přihlásili syna na kroužek - snad nám to bude časově vycházet, protože takto strávený čas, považujeme nejen za zábavný ale především smysluplný.
Ještě jednou velké díky za Vaši aktivitu. Ilona a Filip K.


25. 7. 2014
Dobrý den,
chtěla bych vám moc poděkovat, a zejména lektorkám - sestrám Moravcovým - za úžasný týden (21. - 25.7. Základní škola nám. Curieových, Praha 1), který s nimi strávil můj syn Matěj. Na tábor zpočátku nechtěl, po prvním dnu tvrdil, že je to dlouhé, ale přesto sypal z rukávu jeden zážitek za druhým, takže se ukázalo, že to zas taková nuda nebyla. Po prvním "výletním" dnu se to zlomilo, Matěj přišel nadšený a nebyl k zastavení, mluvil a mluvil, oči mu zářily... A dneska byl opravdu smutný, že už tábor končí. Oceňuji především přístup lektorek, názorné ukázky, jak funguje lidské tělo, exkurze do míst, kam bych s dětmi asi nevyrazila - Paleopark, muzeum na Vítkově, ani nemluvím o žižkovském vysílači.. Matěj má doma popsaný sešit návody na sestavení různých zařízení, a to dnes ještě vypouští raketu!, každý den mě překvapuje, co se nového dozvěděl :-) Rozhodně to nebyl ztracený týden a vynaložené prostředky se nám několikanásobně vrátily v podobě nabytých vědomostí a Matějova nadšení. Váš program se nám velmi líbil, kdyby byl nějaký navazující týden, neváhala bych a poslala tam Matěje znovu a myslím, že by ochotně souhlasil (pokud tam budou stejné lektorky :-) ).
Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů
Jana I.


9. 7.  2014
Děkuji, k pozdravu "vědě zdar" se připojuji! :)
Kateřina S.


4. 7. 2014
Dobrý den, milý vědátoři,
letošní příměstský tábor je opět senzační. Náš malý vědec je nadšený a přímo září.
Vše je perfektní, slečny vědkyně úžasné, skvělý program...jen s jídlem trochu problém - bylo ho málo a studené. /poznámka VNB: již jsme to napravili/. Doma máme vždy podrobné líčení zážitků, opakování pokusů, studium detailů a také přípravu na příští den, aby vyhrál, tak se musí připravit. Takže tento týden usíná vyčerpaný, š´tastný a obložený encyklopediemi a počítačem. :-)
Tedy ještě jednou velké díky za příměstský tábor Praha - ZŠ nám. Květnového vítězství, a taky za kroužek ZŠ Jílovská. I zde platí výše psané. Skvělé.Moc děkuji a těšíme se všichni na další pokračování v příštím školním roce
Helena T.


30. 6. 2014
Dobrý den,
děkujeme za zprávu :o).
Za Pardubice děkujeme, naše dcera přišla domů po prvním dni naprosto nadšenáááá.
Iva a Martin M.


4. 6. 2014
Dobrý den, 
našeho Jirku kroužek moc bavil. Děkuji za pěkný nápad kroužek vytvořit i za jeho celou realizaci. 
pokud chcete rozšíření o pár dalších pochvalných vět, ráda připíši. Mezi jinými třeba i to, že Jirka znalosti z kroužku běžně zařazuje do informací, které potřebuje do školní výuky – když jsem jej tuhle zkoušela z přírodovědy a ptala se ho, zda se něco učili ve škole, sdělil mi, že ve škole ne, ale na Vědě ano. A mohu pokračovat….(vhledem k tomu že je půlnoc, tak raději třeba do týdne).
S pozdravem Z.Š.


30. 5. 2014
Děkuji :)
Dcerka je z kroužku nadšená (k našemu nadšení nepodlehla Barbie, Hello Kitty a spol.), chci vám za něj poděkovat. Skvělý nápad.
Přeji pěkný víkend A. B.


Zprávy z fotbalového utkání 25. 5.:
Necenzurované zážitky našich synů Adama a Dana z dnešního zápasu.                                                                                      
Adam C.: "Dobrý den, moc se mi to líbilo potkal jsem 2 kamarády a viděl docela dobrý fotbal.Škoda že Dukla prohrála, hrála trochu líp než Liberec a než jsme hráli dneska my, kluci z Ruzyně. Nejvíc se mi líbilo jak mě kamarád přivedl k plotu abych sem si mohl s hráčema plácnout." Dan C.dodává: "Mě se nejvíc líbilo, když mě kamarád Vojta vzal do kotle mezi dukláky. A taky se mi líbilo že jsem si plácnul s hráčema." 

S pozdravem
Veronika M.


26. 5. 2014
Mnohokrát vám děkuji za potvrzení přijetí platby. Kluci se těší a my jsme moc zvědaví. Doufám, že experimenty nebudou moc výbušné, naši hoši rádi ve svých pokusech  pokračují  doma…:-) Hezký den přeji K. B.


1. 10. 2013
Dobrý den,
po první lekci je Honzík nadšený,
hned doma zkoušel to, co se naučil s lektorkou a ukazoval to celé rodině, která se tak také naučila nové věci :-)
Mě se zase velmi líbil nápad zasílat rodičům mail s informací, co děti danou hodinu probírali, mohu pak lépe se synem opakovat věci, které se na kroužku naučil aby si je více zapamatoval.
Jsem velmi ráda, že jste v Dubči tento kroužek otevřeli :-)
Přeji hezký den
Jana B., ZŠ Starodubečská


27. 9. 2013
Dobrý den,
ještě jednou bych ráda poděkovala za úžasný program na Šeberově.Slečny vedoucí tým měly plno práce, ale děti se vracely šťastné a špinavé .
Každé ráno těšily a zlobily se na mě při malém zpoždění.
Dobrý počin!!!!!!
Děkujeme 
Markéta H.,ZŠ Šeberov


13. 8. 2013
Velmi děkujeme za informace shrnující činnost dětí za celý den. Je to pro nás velmi zajímavé vědět. Určitě dcerku vyzkoušíme z otázek zkusmo :-)
Celkově na nás působí vše velmi profesionálně připravené.
Dcera je velice nadšená, děkujeme.

Také jsme s velikou radostí zjistili koncem škol. roku, že kroužek Věda nás baví bude otevřen i na naší škole na Proseku na Pze 9. Dcerka by velmi ráda chodila. Nevíte prosím, od kolika let se děti mohou kroužku zůčastnit. Dcera půjde do třetí třídy. Byla by hodně smutná, kdyby nemohla do kroužku chodit.

Děkuji a přeji pohodový zbytek léta.
Markéta K., ZŠ Stoliňská, Praha 9


12. 8. 2013
Dobrý den,
chtěla jsem poděkovat za zajímavé aktivity pro děti během prázdnin. Synové (9 a 11 let) se zúčastnili běhu tábora 5.8. - 9.8. na Barrandově a po doladění některých organizačních nejasností byli moc spokojení, resp. nadšení tím, co se naučili a vyzkoušeli si. Ve výpočtech a experimentech pokračovali i doma, bylo znát, že si odnesli spoustu zajímavých poznatků a hlavně chuť se dozvídat nové věci.
Děkuji a přeji hezký zbytek léta,
Mirka M.,ZŠ Barrandov, Praha 5


31. 7. 2013
Dobrý den paní Švandová, chtěla bych poděkovat vám i vašemu týmu, který vedl příměstský tábor na ZŠ Waldorfská v termínu 15-19.7.2013. Perfektní organizace a bohatý program, z kterého byl můj syn Jan Rys naprosto nadšený a už se těší, až bude moct začít chodit od září do kroužku (který snad na ZŠ Herčíkova vyjde). Když tento týden nastupoval na jiný tábor tak říkal, že je škoda že to zase není ten "chemický" tábor :-). Budeme rádi, když tábor bude i příští prázdniny.
Ještě jednou díky a přeji pěkný den
Petra R., ZŠ Waldorfská, Brno


31. 7. 2013
Dobrý den,
moc děkuji za informace a chtěla bych moc poděkovat, jak se hezky o děti staráte. Syn je hrozně nadšený z pokusů, včera se mu moc líbilo v ZOO a taky mu moc chutná.
Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.
Hedvia M., FZŠ prof.O. Chlupa, Praha 5


29. 7. 2013
Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za příměstský tábor,
který děti absolvovaly minulý týden ve Slovenské ulici.
Byly velmi spokojené, že se naučily spoustu nových a zajímavých věcí.
Petra M., ZŠ Slovenská, Praha 2


19. 7. 2013
Vážení členové týmu "Věda nás baví",
připravili jste pro děti opravdu zábavný a přitom poučný program na celý týden 15.-19.7.2013 na ZŠ Masarova v Brně. Syn se na každý další den tábora opravdu těšil, nedělalo mu broblém ráno vstávat. Odpoledne mně se zaujetím vyprávěl, co během dne dělal, dokonce jeden pokus předvedl doma.Syn bude na tento prázdninový týden rád vzpomínat a poznatky, které byly dětem podány zábavnou formou,  určitě využije. Děkuji lektorům, kteří se dětem celý týden naplno věnovali. Přeji hodně úspěchů  v další činnosti.
S pozdravem
Marie K., ZŠ Masarova, Brno


19. 7. 2013
Dobrý den,můj syn Beneček Gheorghe (7 let) se minulý týden zůčastnil Vašeho tábora Věda nás baví a byl naprosto nadšený. Chtěla bych Vám poděkovat - a obzvláště lektorům - protože si myslím, že děláte velmi záslužnou práci a vedete děti k zábavné a smysluplné činnosti. Myslím, že mluví za vše, když dítě řekne, že chce pokračovat i příští rok v kroužku VNB a že chce zase jet na tábor VNB a že to tam bylo "úplně boží" a směje se bezzubou pusinou na celé kolo. Děkuji a přeji, ať se Vám daří,
Andrea G., ZŠ Waldorfská, Brno


21. 7. 2013
Vážení vědátoři,  rád bych zhodnotil účast mých dětí na táboře v Hloubětíně. Na táboře jsem měl dva synáčky (8 a 5 a půl roku). Starší chodil na VNB už během školního roku na Fryčovickou (a vyjde-li to časově, chce chodit zas) a když přišla možnost strávit s vědou týden přes prázdniny, chtěli oba pánové. Měl jsem sice krapet obavy, zda osmihodinovou šichtu mladší zvládne, nicméně hned po prvním dni bylo jasné, že strach byl zcela zbytečný. Lektorům z hloubětínského tábora patří můj dík za to, že oba hochy po celý týden zabavili. Pánové chodili domů spokojení a nadšení (a tím pádem jsem byl spokojený a nadšený i já). A jeden speciální dík lektorům patří i za činnosti ne až tak vědecké (např. za pomoc mladšímu s rozkrájením masa a podobně - i když pro něj to zcela jistě věda byla).

Co se týče VNB jako celku - jsem přesvědčen, že děláte záslužnou činnost. Na revanš vám mohu slíbit, že budu-li ještě živ, až budou hoši přebírat Nobelovy ceny za chemii, fyziku, medicínu, ... donutím je do děkovné řeči zakomponovat cosi o prvních vědeckých krůčcích s VNB (samozřejmě s tím, že to byl jejich otec, který týden vstával o hodinu dřív, aby je dovezl včas). Nějakou větičku je zcela jistě donutím napsat i do svých pamětí. Ale patrně je ani nebudu muset nutit. Sami se jistě rádi zmíní. No a závěrem - děkuji, jen tak dál. Přeji mnoho zdaru, úspěchů a spokojených malých budoucích vědců.Hezký zbytek léta přeji. P.S. Nenewtonovskou kapalinu si budu muset ověřit osobně v praxi.
Ivo H., ZŠ Hloubětín, Praha 9


14. 7. 2013
Vážení,všem, kteří se podílejí na tomto úžasném projektu pro děti, děkuji za bezvadný nápad a přeji Vám hodně energie a super nápadů do příštího školního roku. Naše děti to moc baví, tak přeji i Vám to samé. S velkými díky
Vlaďka N., ZŠ U Parkánů 17, Praha 8


O pololetí začala do kroužku chodit moje 8-letá dcera, je úplně nadšená, na hodiny se těší, doma veškeré pokusy opakuje a celou rodinu nutí pozorovat, co a jak funguje :o) povídá o svých zážitcích stále dokola,... prostě ten den jde vše ostatní stranou. Moc za tento kroužek děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených dětí i rodičů!
Vlasta L., ZŠ Janouškova, Brno


Dobrý den  všem, za svého syna i sama za sebe chci Vám všem moc poděkovat.Syn z hodin vědy chodí nadšen a doma vše prezentuje. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.
Petra G., ZŠ Sirotkova, Brno


Můj syn chodí na váš kroužek Věda nás baví do FZŠ. Prof. Otakara Chlupa v Praze 13. Z kroužku je opravdu nadšen.
Barbora R., FZŠ. Prof. Otakara Chlupa, Praha 13


Syn byl poprvé na kroužku VĚDA NÁS BAVÍ a byl jím opravdu nadšen - stejně jako většina ostatních kluků. S rodiči jsme se shodli, že jsme za aktivitu Vaší společnosti moc vděční, protože kroužků s podobnou náplní je dnes opravdu poskrovnu.
Jana D., ZŠ Fryčovická, Praha 9


Syn se na kroužek vždy těší, následně nás nutí dělat pokusy doma.
Jana K., ZŠ Emy Destinové, Praha 6


Moc děkuji za úžasný kroužek a doufám, že budete pokračovat i v příštím školním roce.
Petra Š., ZŠ Vodičkova, Praha 1


Jsme s Vámi moc spokojeni a už jsem syna přihlásila na druhé pololetí.
Lucie J., ZŠ Janoušková, Brno


Děkuji za zasílání obsahu právě probíhajících přednášek. V tom jste byli velmi originální.
Martina K., ZŠ Emy Destinnové, Praha 6


Petřík je z prováděných experimentů v rámci výuky 1. pololetí nadšený a již se těší na pololetí 2. Díky za takový kroužek.
Radka K., ZŠ Petrovice – Edisonova, Praha 10


Dobrý den, musím říci, že Filipa Váš kroužek opravdu hodně baví (chtěl na něj jít např. i když byl kvůli nemoci uvolněn ze školy :-) ) A diplomy jsou také úžasné. Děkuji, že se dětem takto věnujete.
Eva D., ZŠ Brigádníků, Praha 7

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz