Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY SPUŠTĚNO

03.09.2015

Přihlašování na kroužky v novém školním roce je v plném proudu! Vyberte si z naší široké nabídky po celé republice.

KROUŽEK VĚDA NÁS BAVÍ

Cílem je seznámení žáků MŠ a 1. stupně ZŠ s vědními obory (chemie, fyzika, přírodopis, astronomie atd.) interaktivním a zábavným způsobem formou jednoduchých pokusů - nově vzduchové dělo, nenewtonská kapalina, tlak. Více informací a přihláška zde.

KROUŽEK HEJBNI MOZKEM

Interaktivní kroužky pro žáky 4. – 6. tříd ZŠ, v nichž si žáci zábavnou formou zlepší své studijní dovednosti (prezentace, práce s informacemi, myšlenkové mapy, paměťové hry, týmová spolupráce). Více informací a přihláška zde.

KROUŽEK KOSTKY NÁS BAVÍ

Kreativní činnost s didaktickou částí pro děti od 5 do 7 let (samostatný úkol, prezentace splnění, sestavení výrobku + soutěže, paměťové hry, omalovánky), práce ve skupině po 2 až 3 dětech (max. 12 dětí). Více informací a přihláška zde.

SCHOOL PRESS CLUB

Školní redakce pro žáky 2. stupně ZŠ a SŠ fungující jako školní klub, podpořená profesionálním programem pro tvorbu školního časopisu. Více informací zde.

VĚDECKÝ JARMARK 2015

Nezapomeňte, již za jeden týden! Přijďte si pohrát a přesvědčit se, že věda je zábava! Řadu pokusů si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Těšíme se na vás 9. září 2015 na Vítězném náměstí v Praze. Vstup na akci je ZDARMA. Aktuální informace o programu sledujte zde.

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz