Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

ZPRAVODAJ ČERVEN 2015

10.07.2015

Milí příznivci vědy,

víte, co nás všechno čeká tyto prázdniny? Čtěte dále a dozvíte se o právě započaté vědecké táborové misi, novinkách ve vědeckých kroužcích a dalších aktivitách.

tábor vědecké léto - Voda nás baví

29. června odstartovaly první turnusy táborů VĚDECKÉ LÉTO. Malí vědci se vydali na dobrodružnou, s vodou spojenou vědeckou misi. O jejich postupu vás budeme pravidelně informovat. Fotky z mise naleznete ve fotogalerii. Nejste ještě přihlášeni? Nevadí, zbývají poslední volná místa! Přihlásit zde.

tábor Hejbni mozkem

Pošlete vaše dítě na příměstský tábor HEJBNI MOZKEM, na němž se stane součástí týmu hrdinů, kteří vytvoří plán na záchranu lidstva na nové planetě! Začínáme 10. srpna. Stále zbývá pár volných míst. Přihlásit zde.

MAGICKÁ HRANICE POKOŘENA. NA TÁBORY PŘIHLÁšeno VÍCE NEŽ 2 000 DĚTÍ!

V letošním roce se tábora zúčastní více než 2 000 dětí a každý den jejich počet roste. Tábory se konají po celé ČR.

UŽ MÁTE V TÁBOROVÉ VÝBAVĚ VĚDECKÉ TRIČKO? 

Vaše dítě ještě nemá naše vědecké tričko? Děti je mohou využít na táboře, během vědeckých kroužků i při dalších příležitostech. Účastníci tábora a našich kroužků mají na tričko 20 % slevu. Objednávejte v našem e-shopu.


Kroužky Věda nás baví

ŘADY GÉNIŮ VĚDA NÁS BAVÍ SE OPĚT ROZŠÍŘILY

Děkujeme všem, kteří se zapojili do kvízu VĚDA NÁS BAVÍ. Pro nejúspěšnější řešitele, kteří rozšířili řady géniů, máme připraven speciální odznak s patronem tohoto pololetí - Marií Sklodowskou-Curie. Na nový školní rok již připravujeme další kvíz.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY 2015/16 SPUŠTĚNO. PŘIHLASte SE právě nyní!  

VĚDA NÁS BAVÍ

Na nový školní rok připravujeme pro děti nové pokusy a oblíbené experimenty z minulých let vylepšujeme. Nemusíte se tedy bát, že by se děti na kroužku VĚDA NÁS BAVÍ nudily. Kroužky probíhají v celé ČR, určitě tedy najdete i vaši lokalitu. Přihlásit zde.

Hejbni mozkem

Neumí se vaše děti učit? Chcete, aby si vaše děti zlepšily studijní výsledky a získaly náskok před ostatními? Na studijním kroužku HEJBNI MOZKEM se zábavnou formou naučí, jak vyzrát na učení. Kroužky jsou vhodné pro žáky 4. - 6. tříd a probíhají v celé ČR. Přihlásit zde.

připravujeme Nové kroužky

Pohyb nás baví – projekt zacílený na výchovu mládeže ke sportu a zdravému životnímu stylu určený pro žáky 1. stupně. Nejedná se o vrcholové sportování, ale o cestu k pohybu jako přirozené součásti života.

Kostky nás baví – projekt pro žáky 1. stupně, při němž se děti pomocí kostek LEGA seznámí s jednoduchými stroji a osvojí si znalosti sestrojování a plánování konstrukcí.


VĚDECKÝ JARMARK 2015

Věda je zábava. Přijďte si pohrát a přesvědčit se o tom! Řadu pokusů si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Těšíme se na vás 9. září 2015 na Vítězném náměstí v Praze. Vstup na akci je ZDARMA.


SCHOOL PRESS CLUB 

Projekt se od nového školního roku rozšiřuje do nových škol. Více žáků si tak bude moci vyzkoušet, jaké je to být redaktorem školního časopisu a editovat v profesionálním on-line prostředí. Přečtěte si články různých redakcí na www.schoolpressclub.com.


PartneřiPřejeme vám i vašim dětem krásné prázdniny :)

Tým VĚDA NÁS BAVÍ

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz