Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

Zpravodaj duben 2016

07.04.2016

Milí příznivci,

přečtěte si o táborových aktualitách, ministryni na vědeckém kroužku, novém webu nebo o soutěži o nejlepší článek.


Vědecké tábory 2016

Je Země placatá? aneb Věda v průběhu staletí

Jak se v průběhu věků měnily názory lidstva na jevy kolem nás? Čím museli naši předci projít, aby poznatky o Zemi došly tam, kde se nachází nyní?

Přihlaste se a zažijte nezapomenutelné léto plné zábavných experimentů, exkurzí a her. Nové lokality, termíny a nyní výhodné ceny "first moment".


Kroužky

NÁVŠTĚVA MINISTRYNĚ na kroužku věda nás baví

14. března jsme v ZŠ Rokycanova v Sokolově zahájili vědecký kroužek jako obvykle. Tato hodina byla ovšem jiná než ostatní - navštívila nás paní ministryně Kateřina Valachová. Více informací zde.

poslední volná místa

Děti se mohou do kroužků VĚDA NÁS BAVÍ, HEJBNI MOZKEM, KOSTKY NÁS BAVÍ přidat i v průběhu pololetí (zbývá ještě pár volných míst). Pokud se zapojíte až po 6. hodině, zaplatíte o 30 % nižší cenu! 

NOVÝ Patron

Patronem 2. pololetí je významný slovenský geolog a paleontolog Dionýz Štúr. Děti se mohou těšit na nové odznaky. Více informací o patronovi zde.


Nový web Věda nás baví

Od teď Vás čeká přehlednější design, jednodušší proces registrace a pohodlnější přístup i na mobilních zařízeních... Klikněte na obrázek níže a prozkoumejte, co je u nás nového!


Vědecké tričko

Vaše dítě ještě nemá vědecké tričko? Nemělo by chybět ve výbavě každého malého vědátora. Koupit zde.


School Press Club

Soutěžte o nejlepší články SCHOOL PRESS CLUBU. Hlasujte na webu a získejte ocenění v kategorii nejčtenější a nejoblíbenější článek. Odborná porota vybere např. nejpoutavější reportáž, nejzajímavější rozhovor či nejzábavnější komiks.

Vaše škola ještě nevydává žádný časopis? Kontaktujte nás zde.


Učení nás baví

Všechno se dá doučit! Prozkoumejte širokou nabídku doučování předmětů, výuku sportů nebo hlídání dětí. Zprostředkování je zdarma. Více informací zde.Spolupracujeme

think creative - PROJEKTOVÉ  PREZENTAČNÍ  TABULE

Novinka na českém trhu, běžná praxe na zahraničních školách. Určeno dětem do základních škol k prezentaci vlastních projektů. Samostojící, uzavíratelné, kartonové a přenosné. Více informací zde.


Bavard language camps - zábavné léto s angličtinou

Výuka angličtiny od rodilých mluvčích, zábavné a vzdělávací odpolední aktivity v zábavném a přátelském prostředí. Více informací zde.


Tipy na výlet: co si nenechat ujít v Techmanii a iqlandii?
Přejeme Vám krásné aprílové dny!

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz