Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

ZPRAVODAJ LISTOPAD

04.11.2015

Čtěte dále a novinky ze světa vědy a vzdělávání vám neutečou.  

KROUŽKY VĚDA NÁS BAVÍ

Vyzkoušejte, co si vaše děti pamatují z kroužků! Celá rodina si může otestovat své vědomosti ve speciálním kvízu, stát se géniem VĚDA NÁS BAVÍ a získat unikátní odznak. Vyzkoušet kvíz.

Nejste ještě přihlášeni? Stále zbývá pár volných míst. Přihláška zde.

KROUŽKY HEJBNI MOZKEM

Chcete si zlepšit soustředění a spolupráci pravé a levé hemisféry? Existuje mnoho různých technik, my jsme pro vaše děti připravili dětskou jógu. Procvičte se zde.

Nejste ještě přihlášeni? Stále zbývá pár volných míst. Přihláška zde.

KROUŽEK KOSTKY NÁS BAVÍ

Děti už si postavily ohrádku pro zvířátka v ZOO, bludiště a čeká je společný projekt. Nechodí vaše dítě na kroužek? Stále je možné se přihlásit, zbývá pár volných míst.

KROUŽEK POHYB NÁS BAVÍ

Chcete, aby si vaše dítě zlepšilo ohebnost, rychlost či sílu? Přihlaste jej na kroužek určený k vybudování a posílení kladného vztahu k pohybu pro žáky 1. stupně. Více info a přihláška zde.


SCHOOL PRESS CLUB

Odstartujte tradici svého školního časopisu vánočním vydáním. Nevydává vaše škola žádný časopis? Napište nám o vaší škole

 


JSTE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

Znáte náš facebookový profil? Jste našimi fanoušky? Přidejte si nás mezi oblíbené a už vám neuniknou žádné aktuální novinky.


UČENÍ NÁS BAVÍ

Najděte si na nový školní rok lektora, který vaše dítě doučí třeba matematiku, chemii nebo tenis. Zprostředkování i registrace je zdarma. Více na www.uceninasbavi.cz.


ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA VĚDY

Na Galapágách objevili vědci nový druh obří želvy

Američtí vědci objevili na Galapágách nový druh obří želvy. Jeho existenci tušili již delší dobu vzhledem k tomu, že krunýř těchto želv nemá tak kupolovitý tvar jako ostatní. Objev potvrdili pomocí genetických testů. Celý článek zde.

slavné výročí

15. listopadu uplyne 385 let od smrti matematika, astronoma a astrologa Johannese Keplera. Ten několik let působil v Praze na dvoře císaře Rudolfa II. jako "císařský matematik" a dvorní astronom. V Praze formuloval dva ze tří Keplerových zákonů.


POŠLI TO DÁL!

Myslíte si, že by se naše aktivity líbily i vašim známým? Přepošlete jim prosím tento e-mail.
Moc děkujeme! 


SPOLUPRACUJEME


Přejeme vám i vašim dětem krásný listopad!

Tým Věda nás baví

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz