Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

ZPRAVODAJ SRPEN 2015

13.08.2015

Naši milí příznivci,

léto je v plném proudu, děti si užívají sluníčka a táborů. Čtěte dále a dozvíte se o aktuálním dění, novinkách v kroužcích nebo Vědeckém jarmarku.


TÁBOR VĚDECKÉ LÉTO - Voda nás baví

Polovina prázdnin je za námi a děti na táboře VĚDECKÉ LÉTO vesele experimentují. O jejich postupu pravidelně informujeme rodiče. Fotky z mise naleznete ve fotogalerii. Nemáte program pro své děti na zbytek prázdnin? Chcete, aby se bavily a zároveň se něco naučily? Stále je možné se přihlásit.

JSME SLAVNÍ! JIŽ 3 REPORTÁŽE Z TÁBORŮ V TV!

Naše příměstské tábory VĚDECKÉ LÉTO si pro svou reportáž vybraly již tři televizní stanice! Všechny reportáže – z regionální TV RTM+, ČT Déčka a ČT vysílání Studia 6 sledujte zde.

TÁBOROVÉ EXPEDICE

Během našich táborů děti navštěvují různá místa. Některými z nich je i Trilopark a NZM, z jejichž návštěvy vám přinášíme reportáž.

TRILOPARK
Děti seznámily s historií Země a zkusily si práci paleontologa - odkrývání kostry dinosaura a jemnou práci při čištění fosílií. Nejzajímavější však byla možnost vyzkoušet výrobu vlastní zkameněliny.

NZM
Během expedice jsme zjistili, že stejně jako lidé mají své jedinečné otisky prstů, tak i stromy jsou jedinečné svými letokruhy a poznali, jak strom vidí svět kolem sebe. Na závěr děti vlastnoručně vyrobily papír.

TÁBOR HEJBNI MOZKEM

10. srpna začínáme! Letos se příměstský tábor HEJBNI MOZKEM koná vůbec poprvé. Více informací o táboře a přihláška zde. Stále zbývá pár volných míst.

NEMÁTE V TÁBOROVÉ VÝBAVĚ VĚDECKÉ TRIČKO?

Vaše dítě ještě nemá naše vědecké tričko? Děti je mohou využít na táboře, během vědeckých kroužků i při dalších příležitostech. Účastníci tábora a našich kroužků mají na tričko 20 % slevu. Objednávejte v našem e-shopu.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY 2015/16 SPUŠTĚNO. PŘIHLASTE SE PRÁVĚ NYNÍ! 

Prázdniny jsou v polovině a vy přemýšlíte, na jaký kroužek bude chodit vaše dítě? Učit se, experimentovat, stavět a přitom se bavit? To jsou kroužky VĚDA NÁS BAVÍ! Kroužky probíhají v celé ČR, určitě tedy najdete i vaši lokalitu. Více informací zde.

VĚDA NÁS BAVÍ na MŠ + 1. stupeň ZŠ
Na nový školní rok připravujeme pro děti nové pokusy (s nenewtonovskou kapalinou, atmosférickým tlakem či elektroskopem). Nemusíte se tedy bát, že by se děti na kroužku VĚDA NÁS BAVÍ nudily.

HEJBNI MOZKEM
Víte, že mozek je orgán, který lze trénovat jako každý jiný? Chcete, aby mělo vaše dítě paměť jako slon? Na kroužku HEJBNI MOZKEM si děti pomocí zábavných her procvičí své mozkové závity. Kroužky jsou vhodné pro žáky 4. - 6. tříd a probíhají v celé ČR. Přihlásit zde.

PŘIPRAVUJEME NOVý KROUŽEK

Projekt KOSTKY NÁS BAVÍ přináší kreativní zábavu pro žáky 1. a 2. tříd, přípravných tříd ZŠ a předškolní děti MŠ. Děti si na užijí zábavné lekce se stavebnicí LEGO, naučí se prezentovat své výrobky, vyprávět k nim příběhy a plnit řadu dalších zábavných úkolů.

KOSTKY NÁS BAVÍ - LEKCE ZDARMA!

Přijďte si k nám pohrát a vyzkoušet si nový kroužek pro předškoláky, prvňáky a druháky dne 17. srpna! Akce platí pro prvních dvacet přihlášených dětí. Více informací a přihlašování na dotazy@kostkynasbavi.cz.


VĚDECKÝ JARMARK 2015

Věda je zábava. Přijďte si pohrát a přesvědčit se o tom! Řadu pokusů si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Těšíme se na vás 9. září 2015 na Vítězném náměstí v Praze. Vstup na akci je ZDARMA. Aktuální informace o programu sledujte zde.


SCHOOL PRESS CLUB 

Vaše škola ještě nevydává vlastní noviny? School Press Club nabízí jednoduché a uživatelsky přívětivé prostředí s jejichž pomocí i laik vytvoří noviny na profesionální úrovni. Zajímavosti z VĚDECKÉHO LÉTA si můžete přečíst v aktuálním vydání táborových novin. Další články již aktivních škol a více informací čtěte na www.schoolpressclub.com.


PARTNEŘIPřejeme vám i vašim dětem hezký zbytek léta :)

Tým VĚDA NÁS BAVÍ

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz