Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim dárkový poukaz na kroužek či tábor.

Poukaz je možné použít na kroužky VĚDA NÁS BAVÍ, příměstský tábor VĚDECKÉ LÉTO, kroužky HEJBNI MOZKEM, kroužky KOSTKY NÁS BAVÍ nebo příměstský tábor HEJBNI MOZKEM. Poukaz obdržíte na email po provedení úhrady.


Poukaz Cena Počet Celkem cena
Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč 500
Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč 1 000
Dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč 1 500
Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč 2 000
Dárkový poukaz vlastní hodnoty:
Celkem: 0
Doručení: elektronicky na email po provedení úhrady (PDF)
Celkem vč. dopravy 0
Částku prosím uhraďte na bankovní účet č.: 2107337868/2700
Poukaz bude zaslán na email po provedení úhrady.

Odesláním formuláře se mnou vyplněnými osobními údaji výslovně prohlašuji, že až do odvolání souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů jakož i poskytnutých osobních údajů dítěte, jehož jsem zákonným zástupcem, a se zařazením těchto údajů do databáze uživatelů společnosti VĚDA NÁS BAVÍ, o.p.s. se sídlem Velkopřevorské náměstí 629/7, 118 00 Praha 1 Malá Strana, IČ: 24204137, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění. Tento souhlas může být kdykoli písemně odvolán na adrese společnosti VĚDA NÁS BAVÍ, o.p.s.. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlasím s jejich použitím především k marketingovým účelům, zasíláním obchodních sdělení, nabídek apod. Jsem informován o svém právu na přístup ke svým osobním údajům a osobních údajů osob, jichž jsem zákonným zástupcem, na jejich opravu a o dalších právech stanovených právními předpisy.

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz
Telefon: +420 775 733 300