Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

ZPRAVODAJ KVĚTEN 2015

08.06.2015

Vážení rodiče, děti a další příznivci vědy,

SCHOOL PRESS CLUB

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže školních redakcí proběhlo 29. května. Oceněni byli nejlepší redaktoři redakcí School Press Clubu.

Reportáž z akce k přečtení zde a fotografie k vidění zde.


ZÁVĚREČNÉ LEKCE KROUŽKŮ VĚDA NÁS BAVÍ

Pololetí uplynulo jako voda. Během června probíhají závěrečné, 15. lekce. Děti si zábavnou formou v soutěži „Riskuj“ otestují vše, co se na kroužku naučily. Všem dětem děkujeme za účast v kroužku a těšíme se na další setkání v novém školním roce na kroužcích s novými pokusy.

Přihlaste své děti na kroužky VĚDA NÁS BAVÍ v novém školním roce zde.


Přihlaste své děti na kroužky HEJBNI MOZKEM v novém školním roce zde.

KVÍZUJTE A ROZŠIŘTE ŘADY GÉNIŮ. BLÍŽÍME SE DO FINÁLE!

Víte, co znamená pojem salinita? Dozvíte se to v našem kvízu. Ještě nejste mezi génii? Čas se krátí. Předposlední týden v červnu uzavíráme soutěž. Ti nejlepší se mohou těšit na odznak slavné Marie Sklodowské-Curie.

Kvíz naleznete zde.


PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

První tábory začínají už za pár týdnů a řada turnusů je naplněna. Máte vybraný tábor ve vašem okolí a ještě jste nestihli své děti přihlásit? Neotálejte. Na řadě škol zbývají poslední volná místa.

TÁBOR VĚDECKÉ LÉTO - VODA NÁS BAVÍ

Malá kapka vody po pádu z nebe všechno zapomene. Naši malí vědci ji v průběhu tábora znovu naučí, proč je tady, k čemu slouží a jaký má význam. Během tábora VĚDECKÉ LÉTO – VODA NÁS BAVÍ budou děti společně s kapkou vody svědky zázraku klíčení rostlin nebo přijdou na kloub tajemství tzv. chemické ředící řady. Spolu s bádáním děti čekají také s vodou spojené pohybové aktivity a tematické expedice.

Více informací o programu tábora zde.

tábor Hejbni Mozkem

Stanice superhrdinů, kteří zachrání lidstvo díky jedinečnému projektu - to je příměstský tábor pro děti od 10 do 14 let plný zábavných aktivit. Během tábora HEJBNI MOZKEM se děti kromě hlavního programu zúčastní několika zajímavých exkurzí. V Městské knihovně se seznámí s počátky civilizace ve starověkém Egyptě, v Gastronomickém muzeu pak budou moci sledovat vývoj přípravy pokrmů od počátků.

Více informací o programu tábora zde:

 

SCIENTIFIC SUMMER CAMPS IN ENGLISH

Chcete vašim dětem zlepšit angličtinu? Pošlete je na jeden z letních příměstských táborů Vědecké léto probíhajících v angličtině. Procvičí si angličtinu s rodilými mluvčími a zažijí spoustu zábavy s vědeckými pokusy a potkají nové kamarády.

Termíny a lokality zde.
Pozor - limitovaný počet míst!

AKTUÁLNÍ CENY PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ JSOU PLATNÉ DO 8. června 2015!

Přihlaste vaše dítě na příměstský tábor VĚDECKÉ LÉTO a dostanete 50 % slevu na příměstský tábor HEJBNI MOZKEM.


DARUJTE DĚTEM ZA VYSVĚDČENÍ VOUCHER

Darujte dětem za vysvědčení dárek! Dárkové vouchery lze uplatnit jak na letní příměstské tábory VĚDECKÉ LÉTO a HEJBNI MOZKEM, tak i na kroužky VĚDA NÁS BAVÍ nebo HEJBNI MOZKEM. Vybírat můžete z několika cenových relací zde.


CHYSTÁME PRO VÁS 3. ROČNÍK VĚDECKÉHO JARMARKU

Věda je zábava. Přijďte si pohrát a přesvědčit se o tom. 9. září 2015 vás čekáme na Vítězném náměstí v Praze. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie od 0 – 99 let.

Více informací o akci naleznete zde.Partneři

Krásné červnové dny Vám přeje tým VĚDA NÁS BAVÍ!

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz