Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

ZPRAVODAJ ŘÍJEN 2015

08.10.2015

... kroužky již začaly na řadě škol! Čtěte dále novinky ze světa vědy.  


KROUŽKY ZAČALY

Až do 16. října probíhají úvodní lekce kroužků ZDARMA. Nejste ještě přihlášeni? Stále máme několik volných míst. Jak to probíhalo na prvních hodinách, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

KOSTKY NÁS BAVÍ
Kroužek stavění LEGA přinášející dětem nejen hraní, ale i vzdělávání. Pro děti od 5 do 7 let, lekce navazují na RVP ZV a doplňují probíranou látku ve škole. Více info a volná místa zde.

HEJBNI MOZKEM
Kroužek pro zlepšení studijních dovedností plný zábavy a her pro žáky 4. až 6. tříd. Čím dříve najdou způsob, který jim při učení skutečně vyhovuje, tím rychleji přijde i pocit úspěchu z vlastního vzdělávání. Dopřejte dětem pocit, že učení může být zábava, když budou vědět jak na to! Více info a volná místa zde.

VĚDA NÁS BAVÍ
Vědecký kroužek se zábavnými a interaktivními experimenty. Letos jsou v plánu lekce Nenewtonská kapalina, Atmosférický tlak či Anatomie ruky. Co letos čeká mladé vědce, naleznete v sekci Vědecké oříšky. Popovídejte si s dětmi o tom, co na lekcích zažily a třeba se i něco přiučíte. Volná místa zde.

POHYB NÁS BAVÍ
Kroužek určený pro vybudování a posílení kladného vztahu k pohybu a zdravému životnímu stylu určený pro žáky 1. stupně. Jedná se o rozvoj základních lidských schopností a dovedností skrze pohybové hry. Více info zde.


VĚDECKÝ JARMARK

Ať už jste letošní Vědecký jarmark navštívili či ne, v naší videoreportáži uvidíte, co zajímavého se po celý den dělo. Sledujte zde.


SCHOOL PRESS CLUB

Nevíte, kde se dočíst o úspěších vašich dětí a celé školy? Ve školních novinách! SCHOOL PRESS CLUB nabízí velmi jednoduchou a zábavnou formu, jak takové noviny připravovat. Doporučte je na škole, kam chodí vaše děti. Více informací na www.schoolpressclub.com.


ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA VĚDY

Vědci bývají opatrní, když se mají vyjádřit k pravděpodobnosti, zda existuje na jiných planetách život. Nyní to však vypadá, že na Marsu život je. Celý článek čtěte zde.


Zdroj: Reuters


PARTNEŘI


POŠLI TO DÁL! 

Myslíte si, že by se naše aktivity líbily i vašim známým? Přepošlete jim prosím tento e-mail.
Moc děkujeme! 


Přejeme vám krásné babí léto!

tým Věda nás baví

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz