Věda nás baví

Interaktivní a zábavné tábory a kroužky pro děti

ZPRAVODAJ ZÁŘÍ 2015

16.09.2015

...tábory jsou úspěšně za námi, přihlašování na kroužky v plném proudu a Vědecký jarmark navštívilo přes 20 tisíc lidí!


táborY ÚSPĚŠNĚ za námi!

Jak dopadly letošní tábory? Kam děti vyrazily na exkurze? Jaké experimenty si malí vědci vyzkoušeli? Prozradíme, že celkově se táborů zúčastnilo téměř 2 200 dětí! Více se dozvíte v táborových novinách VĚDECKÉ LÉTO, HEJBNI MOZKEM a ve fotogalerii.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY JE V PLNÉM PROUDU!  

Nepropásněte první hodinu! Učit se, experimentovat, stavět a přitom se bavit? Vaše děti čeká nová série zajímavých experimentů. Kroužky probíhají po celé ČR, určitě tedy najdete i vaši lokalitu. Máte doma více vědců? Napište si o sourozeneckou slevu.

KROUŽEK VĚDA NÁS BAVÍ

V novém školním roce se těšte na nová témata pokusů, jako nenewtonská kapalina, vzduchové dělo či tlak. Cílem je seznámení žáků MŠ a 1. stupně ZŠ s vědními obory (chemie, fyzika, přírodopis, astronomie) interaktivním a zábavným způsobem. Více info a přihláška zde.

KROUŽEK HEJBNI MOZKEM

Interaktivní kroužky, v nichž si žáci 4. – 6. tříd ZŠ zábavnou formou zlepší své studijní dovednosti (prezentace, práce s informacemi, myšlenkové mapy, paměťové hry, týmová spolupráce). Více info a přihláška zde.

KROUŽEK KOSTKY NÁS BAVÍ

Kreativní činnost pro děti od 5 do 7 let s didaktickou částí (samostatný úkol, prezentace splnění, sestavení výrobku + soutěže, paměťové hry, omalovánky), práce ve skupině po 2 až 3 dětech. Více info a přihláška zde.

KROUŽEK POHYB NÁS BAVÍ

Projekt zacílený na vybudování a posílení kladného vztahu k pohybu a zdravému životnímu stylu určený pro žáky 1. stupně. Jedná se o rozvoj základních lidských schopností a dovedností skrze pohybové hry. Pro více info a přihlášku kontaktujte vmasin@vedanasbavi.cz.


vědecký jarmark 2015

Vědecký jarmark 2015 je úspěšně za námi s rekordní návštěvností. Přes 20 000 vědychtivých dětí i dospělých se zúčastnilo této jedinečné akce. Přečtěte si reportáž, prohlédněte fotografie a připomeňte si tak úžasnou atmosféru. Všem návštěvníkům moc děkujeme!


SCHOOL PRESS CLUB 

Vaše škola ještě nevydává vlastní noviny? School Press Club nabízí jednoduché a uživatelsky přívětivé prostředí, s jejichž pomocí i laik vytvoří noviny na profesionální úrovni. I naše táborové a jarmareční noviny jsou vytvořeny v tomto programu. Články již aktivních škol a více informací na www.schoolpressclub.com.


PARTNEŘI


Přejeme vám i vašim dětem úspěšný nový školní rok!

Tým Věda nás baví

Potřebujete poradit? Napište nám na info@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz